Facebook

Twitter

YouTube

pl. Stefana Rowińskiego 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, telefon (62) 737 89 00

Polish English French German Russian

Podsumowanie ogólnopolskiego konkursu ,,Szkoła wolna od używek”

Celem konkursu było przygotowanie projektu edukacyjnego promującego postawę wolną od używek. Konkurs był skierowany do szkół ponadgimnazjalnych, które realizowały program edukacyjny ,,ARS, czyli jak dbać o miłość?

 

Z naszego powiatu do ścisłego finału - pierwszej szóstki wybrano III Liceum Ogólnokształcące z Ostrowa Wielkopolskiego. Szkoła zaprezentowała swój projekt pt. ,,Kochaj życie!” i została wyróżniona spośród ponad 100 zgłoszeń z całej Polski. Uczennice z III Liceum Ogólnokształcącego przygotowały projekt edukacyjny mający na celu przeciwdziałanie uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Projekt był zaprezentowany w postaci prezentacji Power Point. Finałowa Gala odbyła się 30 marca 2017r w Hotelu Marriott w Warszawie. Uczennice w składzie : Angelica Kulas, Natalia Janicka, Ania Kucharska, Wioletta Kałużna oraz Natalia Tasarek jak i opiekunowie projektu Pani Agnieszka Golicka i Pani Ania Głodek zaprezentowali na forum kraju prace na najwyższym poziomie. Zespół z III LO został nagrodzony statuetką oraz voucherem na zakup sprzętu sportowego dla swojej szkoły.

 

Gratulujemy i dziękujemy!

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter