Facebook

Twitter

YouTube

pl. Stefana Rowińskiego 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, telefon (62) 737 89 00

Polish English French German Russian

Konkurs pt. "Szkoła wolna od używek"

Konkurs pt. "Szkoła wolna od używek" na projekt edukacyjny mający na celu przeciwdziałanie uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowie Wielkopolskim, Stanowisko ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie pt. „Szkoła wolna od używek” na projekt edukacyjny mający na celu przeciwdziałanie uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Konkurs skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych, które zrealizowały lub zrealizują przed przesłaniem pracy konkursowej program edukacyjny „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i opisaniu przez zespół projektowy projektu edukacyjnego dotyczącego wymienionej tematyki oraz przesłaniu go (w wersji papierowej) do PSSE w Ostrowie Wielkopolskim, w terminie do 16 kwietnia 2018 r.

Informacje o konkursie oraz niezbędne dokumenty znajdują się na stronie internetowej konkursu www.szkola.wolnaoduzywek.pl

Zwracamy się z prośbą do Szkolnych koordynatorów programu "ARS, czyli jak dbać o miłość" o zainteresowanie się proponowanym konkursem oraz zachęcenie nauczycieli i uczniów do przygotowania pracy zgodnej z kryteriami zawartymi w Regulaminie konkursu.

 

Regulamin

załącznik nr 1

załącznik nr 2

załącznik nr 3

załącznik nr 4

załącznik nr 5

załącznik nr 6

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter