Facebook

Twitter

YouTube

pl. Stefana Rowińskiego 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, telefon (62) 737 89 00

Polish English French German Russian

„Palić, nie palić – oto jest pytanie?” - wyniki konkursu, wręczenie dyplomów laureatom konkursu

 

Informacja

o wynikach konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” dla uczniów klas V szkół podstawowych. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia wolnego od nałogu palenia papierosów i inhalowania e-papierosów. Zadaniem konkursowym było samodzielne przygotowanie komiksu - opowiadania utworzonego przez połączenie kilka obrazków składających się na jakąś historyjkę zaopatrzoną w tekst narratora lub wypowiedzi postaci. /wikiquote.org/ Do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Ostrowie Wielkopolskim wpłynęło 17 prac z 17 szkół podstawowych powiatu ostrowskiego.

Komisja powiatowa wybrała laureatów konkursu:

I miejsce zajęła Anna Gwiazdowicz ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Granowcu,

II miejsce zajęła Sandra Skrzypek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Księdza Teodora Korcza w Topoli Małej,

III miejsce zajęła Aleksandra Tyra ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim.

Ponadto komisja przyznała trzy wyróżnienia dla :

- Mateusza Matuszczaka ze Szkoły Podstawowej im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce,

- Olgi Kazowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim,

- Aleksandry Sikory ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrowie Wielkopolskim.

Pracę Anny Gwiazdowicz wysłano do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu na etap wojewódzki konkursu, którego podsumowanie odbędzie się 30 maja 2019 roku o godz.10.00 w Multikinie w Poznaniu, ul. Królowej Jadwigi 51.

 

Organizatorzy etapu powiatowego gratulują laureatom, dziękują koordynatorom, nauczycielom oraz wszystkim uczestnikom wyrażając słowa uznania za aktywne włączenie się w realizację wychowania zdrowotnego oraz życzą wielu sukcesów.

Wręczenie dyplomów i nagród w konkursie na komiks pod hasłem ,,Palić, nie palić – oto jest pytanie?na temat profilaktyki palenia tytoniu dla uczniów klas V szkół podstawowych.

Głównym organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Poznaniu. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, powiatowego, wojewódzkiego.

Organizatorami etapu powiatowego konkursu byli Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna w Ostrowie Wielkopolskim. Podsumowanie etapu powiatowego konkursu odbyło się 22 maja 2019 roku w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowie Wielkopolskim. Dyplomy wraz z nagrodami wręczył Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny Tadeusz Andrzej Biliński.

Serdecznie gratulujemy!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowie Wielkopolskim składa podziękowanie dyrektorom szkół i kadrze pedagogicznej za współpracę w realizacji tematyki antytytoniowej wśród uczniów szkół podstawowych.

PSSE Ostrowie Wlkp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter